Witaj w Przylądku Zdrowia!

Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek Zdrowia to miejsce, które powstało na mapie Krakowa by zapewnić pacjentom najwyższej jakości usługi medyczne w jednym miejscu.

W związku z dynamicznym rozwojem Poradni i stale rosnącą liczbą pacjentów, po 5 latach działalności zdecydowałyśmy się zmienić lokalizacje na ulicę Sołtysowską 35A. Nowe miejsce pozwoliło nam odpowiedzieć na potrzeby pacjentów i zwiększyć liczbę naszych specjalistów.

Przylądek Zdrowia to miejsce łączące wieloletnie doświadczenie prowadzących ją lekarzy.
Oferujemy usługi medyczne w formie konsultacji lekarskich wielu specjalności z możliwością wykonania niezbędnych badań. Wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do pacjenta, szczególnie w przypadku naszych pociech. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną z dużym doświadczeniem zawodowym, a przede wszystkim z ludźmi zaangażowanymi w swoją pracę. Przykładamy również ogromną wagę do profilaktyki zdrowotnej, zarówno osób dorosłych jak i dzieci.

Stale rosnąca liczba pacjentów Przylądka Zdrowia stanowi dla nas motywację do poszerzania oferowanych usług, jednocześnie dostarczając nam satysfakcji zawodowej.