a

Konsultacje lekarskie wielu specjalności oraz oferta badań diagnostycznych w tym badań laboratoryjnych. Medycyna podróży.

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl
ul. Kamieńskiego 47; Kraków, 30-644

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

08:30 - 19:30

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl

ul. Kamieńskiego 47

Kraków, 30-644

Follow Us
Przylądek Zdrowia  >  usługi, zabiegi   >  Do naszego zespołu dołączył dr Aleksander Bator

Do naszego zespołu dołączył dr Aleksander Bator

 

Szanowni Pacjenci,

z radością pragniemy poinformować, że do naszego zespołu dołączył dr Aleksander Bator, który zajmuje się fizjoterapią osób dorosłych. Doświadczony fizjoterapeuta, łączący pasję z wiedzą i nauką. Absolwent AWF w Krakowie, gdzie odbył też studia podyplomowe z zakresu rehabilitacji leczniczej. Doskonaląc swoją wiedzę, zdobywał umiejętności zawodowe pod okiem Prezydenta fizjoterapeutów sportowych w Anglii – The Physiotherapy Clinic w Cambridge. Pracował w uznanych placówkach rehabilitacyjnych w Republice Czeskiej. Był wieloletnim nauczycielem akademickim na kierunku fizjoterapia, dyrektorem i kierownikiem placówek medycznych m.in. specjalizujących się w rehabilitacji i fizjoterapii.  

Zajmuje się fizjoterapią w zakresie:

– diagnostyki funkcjonalnej;

– fizjoterapii ortopedycznej;

– ogólnie pojętej rehabilitacji;

– masażu leczniczego;

– zabiegów fizykoterapeutycznych.

W swojej pracy wykorzystuje nowoczesne metody fizjoterapeutyczne, ćwiczenia lecznicze, oraz zabiegi fizykoterapeutyczne np. laser, prądy, ultradźwięki i inne.

Serdecznie zapraszamy do zapisów na wizyty, pod numerem telefonu 570 577 000 lub za pośrednictwem strony internetowej w zakładce „Rejestracja online”.

 

Newsletter
Potwierdzam zapoznanie się i akceptację Zasad przetwarzania danych osobowych.
Skip to content