a

Konsultacje lekarskie wielu specjalności oraz oferta badań diagnostycznych w tym badań laboratoryjnych. Medycyna podróży.

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl
ul. Kamieńskiego 47; Kraków, 30-644

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

08:30 - 19:30

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl

ul. Kamieńskiego 47

Kraków, 30-644

Follow Us
Przylądek Zdrowia  >  porady   >  Do naszego zespołu dołączył dr hab. n. med. Mikołaj Przydacz

Do naszego zespołu dołączył dr hab. n. med. Mikołaj Przydacz

 

Szanowni Pacjenci,

z wielką przyjemnością informujemy, że do naszego zespołu dołączył dr hab. n. med. Mikołaj Przydacz.

Specjalista urolog FEBU (Fellow of the European Board of Urology, Europejski Egzamin Specjalizacyjny) w Oddziale Klinicznym Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Kierownik najnowocześniejszej w Europie Pracowni Wideourodynamiki w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim. Członek Komitetu ds. Edukacji Międzynarodowego Towarzystwa Kontynencji (Education Committee, International Continence Society, ICS; najważniejszego towarzystwa naukowego na świecie zajmującego się problematyką urologii czynnościowej i nietrzymania moczu). Współautor wytycznych Kanadyjskiego Towarzystwa Urologicznego w zakresie diagnostyki i leczenia zespołu pęcherza nadaktywnego (OAB) oraz autor podręcznika Consultation in Neurourology: A Practical Evidence-Based Guide, będącego kompendium wiedzy o pęcherzu neurogennym dostępnego w księgarniach medycznych na całym świecie.

Przeprowadził jedne z największych na świecie oraz pierwsze w Europie Środkowo-Wschodniej badania populacyjne oceniające objawy z dolnych dróg moczowych oraz zespół pęcherza nadaktywnego w grupie ponad 20 tysięcy uczestników. Przeprowadza najnowocześniejsze zabiegi operacyjne z zakresu urologii czynnościowej, pęcherza neurogennego, częstomoczu, nietrzymania moczu i innych szeroko pojętych problemów z oddawaniem moczu w Polsce. Stosuje kompleksowe podejście do pacjenta, często łącząc leczenie zachowawcze (np. fizjoterapię), farmakoterapię i leczenie zabiegowe (wykorzystując niejednokrotnie metody minimalnie inwazyjne).

Współpracuje z wieloma ośrodkami polskimi i zagranicznymi w zakresie multidyscyplinarnych projektów naukowych i badań klinicznych.

Przyjmuje Pacjentów także w języku angielskim.

Serdecznie zapraszamy do zapisów na wizyty, pod numerem telefonu 570 577 000 lub za pośrednictwem strony internetowej w zakładce „Rejestracja online”.

Skip to content