a

Konsultacje lekarskie wielu specjalności oraz oferta badań diagnostycznych w tym badań laboratoryjnych. Medycyna podróży.

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl
ul. Kamieńskiego 47; Kraków, 30-644

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

08:30 - 19:30

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl

ul. Kamieńskiego 47

Kraków, 30-644

Follow Us

Rejestracja

 
lek. med. Agnieszka Halska

lek. med. Agnieszka Halska

Alergolog osób dorosłych

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty Chorób Wewnętrznych w szpitalu im. G. Narutowicza w Krakowie, w Oddziale Kardiologii.

W 2016 uzyskała tytuł specjalisty Alergologii w Szpitalu im. J Dietla w Krakowie w I Oddziale Chorób Wewnętrznych i Alergologii.

Obecnie pracuje w Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. G Narutowicza, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu krążenia, pokarmowego i oddechowego.

W ramach Poradni Alergologicznej zajmuje się diagnostyką i leczeniem między innymi astmy oskrzelowej, alergicznego nieżytu nosa oraz alergii pokarmowej. Korzysta z metod nowoczesnej diagnostyki dostępnej w Przylądku Zdrowia w celu szukania przyczyn zmian skórnych typowych dla wyprysku kontaktowego u osób dorosłych.

Konsultacje pacjentów z chorobami alergicznymi ( np. astma, nieżyt nosa, zapalenie spojówek, pokrzywka, nadwrażliwość na pokarmy, leki, uczulenia ), kwalifikacja do immunoterapii swoistej (odczulania) i prowadzi ją na zaplanowanych wizytach.

Usługa Cena
konsultacja alergologiczna 150 zł
telekonsultacja 100 zł

 

Skip to content