a

Konsultacje lekarskie wielu specjalności oraz oferta badań diagnostycznych w tym badań laboratoryjnych. Medycyna podróży.

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl
ul. Kamieńskiego 47; Kraków, 30-644

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

08:30 - 19:30

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl

ul. Kamieńskiego 47

Kraków, 30-644

Follow Us
 

Lek. med. Emil Dadański

LEKARZ W TRAKCIE SPECJALIZACJI Kardiolog

O mnie
Ukończyłem studia na kierunku lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Aktualnie odbywam szkolenie specjalizacyjne na Oddziale Klinicznym Kardiologii, Elektrokardiologii i Nadciśnienia Tętniczego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. W ramach codziennej praktyki konsultuję pacjentów zmagających się z chorobami układu sercowo-naczyniowego, wykonuję badania echokardiograficzne oraz zdobywam doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu kardiologii inwazyjnej.
Jestem członkiem Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych PTK oraz Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego. Moje zainteresowania kliniczne i naukowe obejmują wykorzystanie badań obrazowych w kompleksowej diagnostyce kardiologicznej, leczenie nadciśnienia tętniczego oraz zachowawcze i inwazyjne leczenie choroby niedokrwiennej serca. Jestem autorem lub współautorem prac naukowych i artykułów w czasopismach medycznych. Prowadzę również zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego School of Medicine in English, Jagiellonian University Medical Collage. Systematycznie pogłębiam swoją wiedzę przez uczestnictwo w krajowych i zagranicznych szkoleniach i konferencjach naukowych.
W mojej pracy kładę szczególny nacisk na profesjonalizm, empatię i zapewnienie kompleksowej opieki medycznej skoncentrowanej na potrzebach Pacjenta

Skip to content