Konsultacje lekarskie wielu specjalności oraz oferta badań diagnostycznych w tym badań laboratoryjnych. Medycyna podróży.

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl
ul. Kamieńskiego 47; Kraków, 30-644

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

08:30 - 19:30

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl

ul. Kamieńskiego 47

Kraków, 30-644

Follow Us
dr n. med. IZABELA TARCZOŃ

Pomysłodawczyni i założycielka powstałej w styczniu 2011 roku Przychodni „Przylądek Zdrowia”, gdzie pracuje obecnie. Członek Towarzystw Lekarskich: Pediatrycznego, Alergologicznego, Wakcynologicznego, Medycyny Morskiej i Tropikalnej. Autorka i współautorka artykułów w czasopismach naukowych związanych z chorobami zakaźnymi, szczepieniami i alergologią. Wykładowca na konferencjach i sympozjach medycznych. Organizator Spotkań Edukacyjnych dla Rodziców o tematyce profilaktyki zdrowia.

Więcej informacji
WYSOKA JAKOŚĆ OPIEKI ZDROWOTNEJ

Naszym atutem jest zespół specjalistów, których doświadczenie pozwala zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa i pomoc w trudnych chwilach. Cały personel Przylądka Zdrowia dba o zapewnienie przyjaznej atmosfery. Chcemy, żebyście poczuli się w tym miejscu dobrze i komfortowo.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA

Relacja z pacjentem ma dla nas ogromne znaczenie . Wiemy jak ważne w leczeniu i utrzymaniu zdrowia jest wzajemne zaufanie. Dlatego ważny jest dla nas każdy, zgłaszany przez Państwa, problem.

DOSKONAŁY KONTAKT Z MAŁYM PACJENTEM

Państwa zadowolenie i uśmiech Waszego dziecka są dla największą wartością w pracy zawodowej. Bez tych „ małych” rzeczy nie da się osiągnąć „ dużego” sukcesu.


WYBIERAJ PEWNIE

Oferujemy konsultacje lekarskie wielu specjalności oraz wykonanie wielu badań diagnostycznych w tym badań laboratoryjnych. Prowadzimy Certyfikowane Centrum Medycyny Podróży, które zapewni Państwu pełen zakres usług zapewniających bezpieczne podróżowanie.

Kładziemy nacisk na indywidualne podejście do pacjenta. Od początku naszej działalności zapewnialiśmy kompleksową opiekę nad małym pacjentem.
Obecnie prowadzimy również konsultacje internistyczne dla osób dorosłych i geriatryczne dla seniorów.

Nasza wykwalifikowana i pełna zaangażowania kadra pomogła nam stworzyć miejsce przyjazne pacjentom. Coraz większe zainteresowanie ze strony pacjentów motywuje nas do poszerzania oferowanego zakresu usług i stałego rozwijania własnych umiejętności.

a

"Dzięki pani doktor Tarczoń czujemy się bezpiecznie w każdym miejscu i w każdej podróży."

- Ewa Solarczyk Konik twórca autorskich podróży Travel-me-more.pl