Konsultacje lekarskie wielu specjalności oraz oferta badań diagnostycznych w tym badań laboratoryjnych. Medycyna podróży.

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl
ul. Kamieńskiego 47; Kraków, 30-644

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

08:30 - 19:30

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl

ul. Kamieńskiego 47

Kraków, 30-644

Follow Us
Przylądek Zdrowia  >  porady   >  MIŁO NAM POINFORMOWAĆ, ŻE DO ZESPOŁU KLINIKI PRZYLĄDEK ZDROWIA DOŁĄCZY WKRÓTCE NOWY LEKARZ W TRAKCIE SPECJALIZACJI, KARDIOLOG LEK. MED. EMIL DADAŃSKI

MIŁO NAM POINFORMOWAĆ, ŻE DO ZESPOŁU KLINIKI PRZYLĄDEK ZDROWIA DOŁĄCZY WKRÓTCE NOWY LEKARZ W TRAKCIE SPECJALIZACJI, KARDIOLOG LEK. MED. EMIL DADAŃSKI

Szanowni Pacjenci,

z wielką przyjemnością informujemy, że przychodnia Przylądek Zdrowia rozpoczyna współpracę z nowym kardiologiem EMILEM DADAŃSKIM.

Kardiolog Emil Dadański ukończył studia na kierunku lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Aktualnie odbywa szkolenie specjalizacyjne na Oddziale Klinicznym Kardiologii, Elektrokardiologii i Nadciśnienia Tętniczego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. W ramach codziennej praktyki konsultuje pacjentów zmagających się z chorobami układu sercowo-naczyniowego, wykonuje badania echokardiograficzne oraz zdobywa doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu kardiologii inwazyjnej.

Pan Emil Dadański jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych PTK oraz Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego. Jego zainteresowania kliniczne i naukowe obejmują wykorzystanie badań obrazowych w kompleksowej diagnostyce kardiologicznej, leczenie nadciśnienia tętniczego oraz zachowawcze i inwazyjne leczenie choroby niedokrwiennej serca. Jest autorem lub współautorem prac naukowych i artykułów w czasopismach medycznych.

Prowadzi również zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego School of Medicine in English, Jagiellonian University Medical Collage.

Systematycznie pogłębia swoją wiedzę przez uczestnictwo w krajowych i zagranicznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

W swojej pracy kładzie szczególny nacisk na profesjonalizm, empatię i zapewnienie kompleksowej opieki medycznej skoncentrowanej na potrzebach Pacjenta.