a

Konsultacje lekarskie wielu specjalności oraz oferta badań diagnostycznych w tym badań laboratoryjnych. Medycyna podróży.

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl
ul. Kamieńskiego 47; Kraków, 30-644

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

08:30 - 19:30

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl

ul. Kamieńskiego 47

Kraków, 30-644

Follow Us
Przylądek Zdrowia  >  porady   >  Miło nam poinformować, że do zespołu kliniki Przylądek Zdrowia dołączy WKRÓTCE NOWY SPECJALISTA PSYCHIATRA SABINA GWÓŹDŹ

Miło nam poinformować, że do zespołu kliniki Przylądek Zdrowia dołączy WKRÓTCE NOWY SPECJALISTA PSYCHIATRA SABINA GWÓŹDŹ

Szanowni Pacjenci,
z wielką przyjemnością informujemy, że przychodnia Przylądek Zdrowia rozpoczyna współpracę z nową specjalistką – psychiatrą Sabiną Gwóźdź.

Doktor Sabina Gwóźdź to lekarz w trakcie specjalizacji psychiatrycznej. Jest Absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Aktualnie jest pracownikiem Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach. Praca w Szpitalu Klinicznym oraz z pacjentami gabinetowymi pozwala stale poszerzać wiedzę praktyczną oraz regularnie uzupełniać ją o najnowsze wytyczne. W trakcie pracy z pacjentem kładzie szczególny nacisk na komfortową atmosferę oraz indywidualne podejście, które pozwala dobrać odpowiedni rodzaj farmakoterapii i psychoterapii. Każdego Pacjenta traktuje z najwyższą troską i zaangażowaniem, służąc najnowszą wiedzą medyczną. Zajmuje się leczeniem następujacych chorób: depresja, schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenia lękowe, nerwica, bezsenność, zaburzenia psychiczne, zaburzenia osobowości, psychoza.

 

Skip to content