Konsultacje lekarskie wielu specjalności oraz oferta badań diagnostycznych w tym badań laboratoryjnych. Medycyna podróży.

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl
ul. Kamieńskiego 47; Kraków, 30-644

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

08:30 - 19:30

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl

ul. Kamieńskiego 47

Kraków, 30-644

Follow Us
Przylądek Zdrowia  >  porady   >  Miło nam poinformować, że do zespołu kliniki Przylądek Zdrowia dołączy wkrótce nowy specjalista psycholog Małgorzata Brózda

Miło nam poinformować, że do zespołu kliniki Przylądek Zdrowia dołączy wkrótce nowy specjalista psycholog Małgorzata Brózda

Szanowni Pacjenci,

z wielką przyjemnością informujemy, że przychodnia Przylądek Zdrowia rozpoczyna współpracę z nową  specjalistką – psycholog  mgr Małgorzatą Brózdą

Małgorzata Brózda jest psychologiem po jednolitych, pięcioletnich studiach magisterskich ze specjalnością kliniczno-sądową. Aktualnie pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie Psychotraumatologii na Uniwersytecie Collegium Humanum w Warszawie. W swojej pracy korzysta z narzędzi Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (ukończone szkolenie w CTSR w Warszawie) oraz Technik Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Ukończyła również studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego.

Ma również doświadczenie w pracy z młodzieżą z autyzmem i zespołem Aspergera. Praca z pacjentami w placówce NFZ pozwoliła jej zdobyć doświadczenie w indywidualnym podejściu do każdej osoby. Prowadzenie treningów umiejętności społecznych dla młodzieży to kolejny ważny aspekt kariery Pani psycholog.

Psycholog Małgorzata Brózda skupia się na wspieraniu osób w radzeniu sobie z kryzysami i trudnymi sytuacjami życiowymi. Czy to problemy osobiste, zawodowe, emocjonalne, czy związane ze zdrowiem psychicznym.

W ramach psychoedukacji rodziców oferuje też spotkania, na których skupi się na rozwoju umiejętności komunikacyjnych, zrozumieniu emocjonalnych potrzeb dziecka oraz na nauce efektywnych metod wychowawczych, które są dostosowane do współczesnych wyzwań.

Dba o to, aby każda osoba czuła się u niej bezpiecznie i swobodnie.