Konsultacje lekarskie wielu specjalności oraz oferta badań diagnostycznych w tym badań laboratoryjnych. Medycyna podróży.

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl
ul. Kamieńskiego 47; Kraków, 30-644

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

08:30 - 19:30

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl

ul. Kamieńskiego 47

Kraków, 30-644

Follow Us
 

mgr Małgorzata Brózda

Psycholog

Jestem psychologiem po jednolitych, pięcioletnich studiach magisterskich ze specjalnością kliniczno-sądową. Aktualnie pogłębiam swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie Psychotraumatologii na Uniwersytecie Collegium Humanum w Warszawie. W swojej pracy korzystam z narzędzi Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (ukończone szkolenie w CTSR w

Warszawie) oraz Technik Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Ukończyłam również studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego.

Gdy patrzę wstecz na moją ścieżkę zawodową, widzę kilka lat pełnych pasji pracy w oświacie oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Mam również doświadczenie w pracy z młodzieżą z autyzmem i zespołem Aspergera. Moja praca z pacjentami w placówce NFZ pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w indywidualnym podejściu do każdej osoby. Prowadzenie treningów umiejętności społecznych dla młodzieży to kolejny ważny aspekt mojej kariery.

Moja praca skupia się na wspieraniu osób w radzeniu sobie z kryzysami i trudnymi sytuacjami życiowymi. Czy to problemy osobiste, zawodowe, emocjonalne, czy związane ze zdrowiem psychicznym – jestem tu, aby Cię wysłuchać i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania.

W ramach psychoedukacji rodziców oferuję spotkania, na których skupiamy się na rozwoju umiejętności komunikacyjnych, zrozumieniu emocjonalnych potrzeb dziecka oraz na nauce efektywnych metod wychowawczych, które są dostosowane do współczesnych wyzwań.

Dbam o to, aby każda osoba czuła się u mnie bezpiecznie i swobodnie.

Moja empatia i otwartość na świat pomagają w budowaniu relacji opartych na zaufaniu i zrozumieniu.

 

Zapraszam!