Konsultacje lekarskie wielu specjalności oraz oferta badań diagnostycznych w tym badań laboratoryjnych. Medycyna podróży.

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl
ul. Kamieńskiego 47; Kraków, 30-644

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

08:30 - 19:30

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl

ul. Kamieńskiego 47

Kraków, 30-644

Follow Us
Przylądek Zdrowia  >  porady   >  Do naszego zespołu dołączył LEKARZ MEDYCYNY PALIATYWNEJ DR N MED. MICHAEL KOZLOWSKI

Do naszego zespołu dołączył LEKARZ MEDYCYNY PALIATYWNEJ DR N MED. MICHAEL KOZLOWSKI

Szanowni Pacjenci,

Z wielką przyjemnością informujemy, że do naszego zespołu dołączył dr n med. Michael Kozlowski, specjalista medycyny paliatywnej, zastępca kierownika Oddziału Medycyny Paliatywnej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Na co dzień lekarz zajmuje się przewlekłym bólem oraz innymi objawami somatycznymi ( głównie wywołanym przez choroby nowotworowe). Dr n med. Michael Kozlowski pracuje także jako lekarz pierwszego kontaktu w POZ oraz jako lekarz prowadzący w hospicjum domowym.

Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie, gdzie obronił także pracę doktorską na temat wpływu leków przeciwbólowych na układ immunologiczny. Jest także pracownikiem naukowym w klinice Leczenia Bólu i Opieki Paliatywnej CMUJ, gdzie prowadzi badania i uczy polskich i zagranicznych studentów medycyny.

Dodatkowo Dr Kozlowski pochodzi z Pittsburgha w Stanach Zjednoczonych i jest native speakerem języka angielskiego. Konsultuje pacjentów w języku polskim jak i angielskim.