Konsultacje lekarskie wielu specjalności oraz oferta badań diagnostycznych w tym badań laboratoryjnych. Medycyna podróży.

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl
ul. Kamieńskiego 47; Kraków, 30-644

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

08:30 - 19:30

+48 570 577 000

przyladek@przyladekzdrowia.pl

ul. Kamieńskiego 47

Kraków, 30-644

Follow Us
Przylądek Zdrowia  >  porady   >  Do zespołu Kliniki Pprzylądek Zdrowia dołączy w listopadzie alergolog osób dorosłych lek. med. AGNIESZKA HALSKA.

Do zespołu Kliniki Pprzylądek Zdrowia dołączy w listopadzie alergolog osób dorosłych lek. med. AGNIESZKA HALSKA.

Szanowni Pacjenci,

z wielką przyjemnością informujemy, że do kliniki Przylądek Zdrowia, wraca alergolog zajmująca się leczeniem pacjentów dorosłych lek med. Agnieszka Halska. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalista alergologii oraz specjalista chorób wewnętrznych.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując przez wiele lat w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Chorób Płuc oraz w Oddziale Kardiologii Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im.G. Narutowicza. Specjalizację z Alergologii ukończyła w I Oddziale Chorób Wewnętrznych i Alergologii Szpitala im. Józefa Dietla.

W pracy zajmuje się głównie diagnostyką i leczeniem schorzeń alergicznych – astmy oskrzelowej, nieżytu nosa, alergii pokarmowej oraz pokrzywki. Kwalifikuje oraz prowadzi pacjentów w zakresie immunoterapii alergenowej.